Akce         I         E-shop  
            Zahrada       I       Les      I       Komunální technika       I       Prodejny       I       Servis       I       Společnost       I       Kontakt
   
   
 
 
 
 CZ GARDEN - zahrada

 

     Péče o zahradu je nejen starostí, ale i radostí. A s kvalitním nářadím a nástroji je tato práce mnohem více radostnější. Proto je dobré používat kvalitní nářadí a nástroje, s pravidelnou údržbou a v dobrém stavu.

     Nabízíme velký výběr všech možných zahradních nástrů a zahradního nářadí, od malotraktorků, riderů, sekaček, křovinořezů, vyžínačů, přes foukače a drtiče listí, větví, štípačů dřeva až po kvalitní ruční nářadí - sekery, hrábě, rýče apod. Ke všem těmto zařízením poskytujeme i odborný servis a poradenství na vysoké úrovni.

     Dokonce nemusíte některé stroje ani vlastnit. Potřebujete jednou za čas např. vertikutátor, potřebujete naštípat dříví apod? U nás je možné si tyto i jiné další stroje zapůjčit v půjčovně za zajímavou cenu. Nemusíte je tudíž vlastnit a máte jistotu, že zapůjčený stroj je v pořádku a připravený k práci.

     S námi je péče o zahradu radost!

 

 

 
   

Nabízíme Vám
kompletní vybavení v oblasti lesní a zahradní techniky.
Práce s profesionálním nářadím renomovaných značek bude pro vás potěšením.
Jsme připraveni navrhnout Vám vhodné vybavení, které Vám umožní
realizovat své představy a plány.


            Zahrada       I       Les      I       Komunální technika       I       Prodejny       I       Servis       I       Společnost       I       Kontakt

CZ GARDEN
Hranice na Moravě, Potštátská 657, Tel.: 581 601 987
Bystřice pod Hostýnem, Čs. brigády 122, Tel.: 777 738 690
Šternberk, Nádražní 71, Tel.: 777 738 360
iinfo@czgarden.cz