Akce         I         E-shop  
            Zahrada       I       Les      I       Komunální technika       I       Prodejny       I       Servis       I       Společnost       I       Kontakt
   
   
   CZ GARDEN - servis

 

      Jsme pověřeným oficiálním servisem pro značky HUSQVARNA, JOHN DEERE, STIGA, HECHT a KARSIT. Na tyto značky poskytujeme kompletní záruční i pozáruční servis, diagnostiku, poradenství, prodej náhradních dílů atd. Pro tyto značky poskytujeme i předprodejní servis - tedy smontování nového stroje, naplnění provozních kapalin, odzkoušení, seřízení a nastavení. Na stroje zakoupené u nás je tento předprodejní servis prováděn zdarma! Při zakoupení robotické poskytujeme i možnost uvedení na provozu v místě, tedy uložení smyček do země, naprogramování sekačky apod. Poskytujeme také poradenství - pomoc s výběrem vhodného stroje vzhledem k budoucímu použití, rozměru pozemku, množství zpracovávaného materiálu atd.

     Zároveň poskytujeme pozáruční servis a prodej náhradních dílů i na všechny ostatní značky zahradní, lesní i komunální techniky.

     Další činností našeho servisu je např. broušení řetězů motorových pil, kotoučových pil, nožů sekaček, křovinořezů, atd. Na místě lze zároveň využít i služeb našeho autoservisu pro osobní i nákladní vozidla a pneuservisu.

STAV VAŠÍ ZAKÁZKY (OPRAVY) SI MŮŽETE ZKONTROLOVAT ZDE

 

 

 
   

Nabízíme Vám
kompletní vybavení v oblasti lesní a zahradní techniky.
Práce s profesionálním nářadím renomovaných značek bude pro vás potěšením.
Jsme připraveni navrhnout Vám vhodné vybavení, které Vám umožní
realizovat své představy a plány.


            Zahrada       I       Les      I       Komunální technika       I       Prodejny       I       Servis       I       Společnost       I       Kontakt

CZ GARDEN
Hranice na Moravě, Potštátská 657, Tel.: 581 601 987
Bystřice pod Hostýnem, Čs. brigády 122, Tel.: 777 738 690
Šternberk, Nádražní 71, Tel.: 777 738 360
iinfo@czgarden.cz