Akce         I         E-shop  
            Zahrada       I       Les      I       Komunální technika       I       Prodejny       I       Servis       I       Společnost       I       Kontakt
   
   
   CZ GARDEN - O naší společnosti
 

     Historie našeho provozu sahá až do osmdesátých let minulého století, tehdy ještě jako Státní lesy, později pak přetransformované do Frenštátské lesní a.s. Provoz se zabýval prodejem a servisem lesní a zahradní techniky, autoservisem, prodejem automobilů AVIA, těžbou a prodejem dřeva atd.

     V roce 2013 pak došlo k převzetí provozu divizí CZ GARDEN společnosti ADR Logistik s.r.o. Hranice a k rozšíření zaběhlého provozu o další činnosti - např. pneuservis, montáž, ověřování a opravy analogových i digitálních tachografů, prodej náhradních dílů atd. a k rozšíření počtu provozoven o prodejny v Bystřici pod Hostýnem a ve Šternberku. Dále došlo k navázání již dříve prováděných činností - měření emisí na osobní vozidla, nákladní vozidla i traktory, stanice technické kontroly na traktory, služby autodopravy a dalších.

     Naše společnost stále roste a rozšiřuje své aktivity, jak v počtu prodávaných a servisovaných značek ve výhradním zastoupení, tak i ostatních. Stále rozšiřujeme sortiment zboží a služeb s ohledem na maximální spokojenost zákazníka. Naši zaměstnanci procházejí pravidelným školením u výrobců jak pro zavádění novinek, tak pro následný záruční i pozáruční servis.

 

 

 
   

Nabízíme Vám
kompletní vybavení v oblasti lesní a zahradní techniky.
Práce s profesionálním nářadím renomovaných značek bude pro vás potěšením.
Jsme připraveni navrhnout Vám vhodné vybavení, které Vám umožní
realizovat své představy a plány.


            Zahrada       I       Les      I       Komunální technika       I       Prodejny       I       Servis       I       Společnost       I       Kontakt

CZ GARDEN
Hranice na Moravě, Potštátská 657, Tel.: 581 601 987
Bystřice pod Hostýnem, Čs. brigády 122, Tel.: 777 738 690
Šternberk, Nádražní 71, Tel.: 777 738 360
iinfo@czgarden.cz